Передноворічне свято для дітей Орининської школи-інтернату
Середа, 18 грудня 2019, 08:00

Ще з дитинства кожен із нас з нетерпінням чекав новорічних свят, і справа не тільки у подарунках, а й очікуванні дива і надії на справдження усіх мрій. Адже диво починається з малого: з загадкового бажання, вдячної посмішки, доброго слова чи святкової атмосфери.

Щороку, напередодні Різдвяно-новорічних свят Подільський державний аграрно-технічний університет бере участь у благодійних акціях. Не став винятком і нинішній рік, ЗВО потурбувався, аби діти у ці дні отримали подарунки та масу позитивних емоцій.

17 грудня 2019 року таку святкову атмосферу створили студенти там викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету, завітавши до Орининської школи-інтернату.

На сьогодні, як ніколи, актуальним та надзвичайно важливим  є прояви доброти та милосердя у відношенні до ближнього. Тому, у стінах університету приділяється багато уваги щодо формування у студентів таких цінних якостей. Задля цього, силами студентів та викладачів не тільки ПДАТУ, а й Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу протягом тижня було зібрано чимало подарунків для дітей це: одяг, канцтовари, іграшки, ялинкові прикраси і, звичайно, солодощі та фрукти. Щоб не залишити поза увагою жодної дитини, виховний підрозділ університету підготував розважальну новорічну програму, що задала гарний святковий настрій (формація АРТ «Градація» керівник Микола Томайчук.

По завершенню свята т.в.о. проректора з науково-педагогічної і виховної роботи Ольга Прокопова від імені ректора університету, професора Володимира Іванишина привітала усіх присутніх зі святом, побажавши педагогічному колективу школи-інтернату терпіння, наснаги, витримки, радощів, а вихованцям - здоров'я, енергії, веселощів, бадьорості, активності, здійснення найзаповітніших мрій, гарного навчання, адже Подільський державний аграрно-технічний університет радо зустріне усіх уже студентами.

Важко покидати такі заклади, коли тебе проводжають сотні дитячих очей, котрі сповнені любов'ю, добротою, щирістю... Тож на завершення ми побажали усім діткам, щоб здійснювалися усі їхні найпотаємніші та найфантастичніші мрії й задуми, серце було зігріте любов'ю і теплом, а очі світилися щастям. Нехай Мати Божа береже вас, діти! Зі святом вас!

Висловлюємо вдячність усім небайдужим викладачам, співробітникам, студентам за їхнє щире та чуйне серце. Нехай у кожного із вас будуть сили, завзяття, натхнення на реалізацію наступних благодійних акцій.

Прес-центр ПДАТУ