Майстер-клас із валяння вовни
Факультет агротехнологій і природокористування
Субота, 30 листопада 2019, 20:24

28 листопада 2019 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся майстер-клас відомої художниці і майстрині, члена Національної спілки художників України Степанюк Юлії Анатоліївни.  Присутні студенти, співробітники університету і запрошені гості вчились виготовляти вироби з вовни методом валяння. Інтерактивне навчання, невимушене спілкування дозволили швидко опанувати техніку рукоділля за допомогою спеціальних голок, якими сплутували вовняні волокна.

Володіючи секретами цього рукоділля, можна створювати оригінальні речі: одяг, аксесуари, вироби для прикрашення будинку, іграшки та багато іншого.

Організатор заходу виступила кафедра садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства.

Прес-центр ПДАТУ