Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства внутрішньої патології та хірургії
Факультет ВМТТ
Субота, 30 листопада 2019, 20:20

29 листопада 2019 року асистент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії В.П. Мізик відвідав Віньковецьку середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів із профорієнтаційною метою, де зустрівся з учнями двох одинадцятих класів.

Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо освітньої діяльності факультетів та коледжів, які входять до складу Подільського державного аграрно-технічного університету. Під час зустрічі викладач кафедри роз'яснив випускникам школи особливості вступної кампанії 2020 року, вручив друковані матеріали, що містять перелік спеціальностей за якими можна одержати освіту у нашому університеті.

Прес-центр ПДАТУ