Профорієнтаційна робота кафедри інфекційних та інвазійних хвороб
Факультет ВМТТ
П'ятниця, 29 листопада 2019, 20:35

У  рамках проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами співробітниками кафедри інфекційних та інвазійних хвороб факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві - Просяним С.Б., Бетлінською Т. В. та Горюк Ю.В. було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з учнівським та вчительським колективом  Гуменецького ліцею Гуменецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Викладачі кафедри провели досить цікаву та змістовну розмову щодо важливості вибору конкурентоспроможних професій, можливості навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті та перспективи подальшого працевлаштування за обраним фахом. Були розміщені плакати та роздано постери з інформацією про університет,  викладачі спілкувалися  із заступником директора ліцею з навчальної роботи Монько Євгеною Пилипівною, з виховної роботи Чапай Вікторією Миколаївною та провели профорієнтаційну бесіду із учнями 11-х класів. Учні ліцею отримали вичерпні відповіді на питання щодо особливостей вступної кампанії 2020 року, організації студентського життя в університеті, можливостей та перспектив  закордонних виробничих практик тощо.

Прес-центр ПДАТУ