Відбулась регіональна науково-практична конференція «Нерозривність та єдність геологічних процесів і ґрунтотворення на прикладі території України»
Факультет агротехнологій і природокористування
П'ятниця, 29 листопада 2019, 20:30

28 листопада 2019 року на базі факультету агротехнологій і природокористування Подільського державного аграрно-технічного університету відбулась регіональна науково-практична конференція «Нерозривність та єдність геологічних процесів і ґрунтотворення на прикладі території України».

Відкрили пленарне засідання члени організаційного комітету конференції: проректор з навчальної, науково-інноваційної роботи та міжнародної діяльності Т.Л. Білик, декан факультету агротехнологій і природокористування В.Б. Гаврилюк, завідувач кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства В.Я. Хоміна.

Усі доповідачі представили інформацію, підкресливши важливість та доцільність проведення даної конференції.

Доповіді, презентаційний матеріал, що був представлений учасниками конференції у роботі секційних засідань викликали неабиякий інтерес та зацікавленість у слухачів.

Прес-центр ПДАТУ