Радіодиктант національної єдності
Неділя, 10 листопада 2019, 18:44

9 листопада в Україні відмічають  День української писемності та мови. Українська мова – одна із наймилозвучніших у світі. Вона є душею нації. Калиновою мовою співали, плакали, раділи наші предки, її плекали письменники і поети. І тому, напередодні цієї події, вже традиційно, студенти і викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету долучилися до написання  ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Його зачитував педагог, теле- та радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Перевірити себе після написання диктанту можна було одразу, адже текст радіодиктанту був оприлюднений на сайтах Суспільного мовника «Українське радіо» та «UA: Суспільне мовлення».

Загалом подія написання диктанту в  Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулася цікаво, з «родзинками» новацій Українського правопису 2019, із гарним настроєм,  пізнавально та захоплююче!

Прес-центр ПДАТУ