Профорієнтаційна робота кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Факультет ВМТТ
П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:01

5 листопада 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології  Подільського державного аграрно-технічного університету Каспров Р.В., Косташ В.Б. відвідали Хотинську загальноосвітню школу №1 І – ІІІ ступенів м. Хотин Чернівецької області з профорієнтаційною метою, де зустрілись з учнями 9 - 11 класів.

Викладачі кафедри представивши презентаційний матеріал, ознайомили учнів зі спеціальностями, які можна отримати навчаючись в Подільському державному аграрно-технічному університеті, його  матеріально-технічною базою, культурно-масовими та спортивними заходами, про практичне навчання студентів і можливості стажування за кордоном та взагалі цікавим студентським життям в університеті.

Прес-центр ПДАТУ