Профорієнтаційна робота кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби
Факультет агротехнологій і природокористування
Вівторок, 05 листопада 2019, 11:00

4 листопада 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ Трач В.  В., Чорний І. О., Токарчук Т. С. відвідали Приворотську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області з профорієнтаційною метою, де зустрілись з учнями 9 - 11 класів.

Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо освітньої діяльності факультетів та коледжів, які входять до складу Подільського державного аграрно-технічного університету. Під час зустрічі викладачі кафедри роз’яснили випускникам школи вимоги вступної кампанії 2020 року, вручили друковані матеріали, що містять перелік спеціальностей за якими можна одержати освіту у нашому університеті.

Прес-центр ПДАТУ