Профорієнтаційна робота факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві на святі «День села»
Факультет ВМТТ
Понеділок, 04 листопада 2019, 13:46

За запрошенням місцевого фермера с. Шманьківці Чортківського району Тернопільської області Захарчука Юрія Михайловича (з ним заключено договір про співпрацю з питань відтворення, годівлі, утримання овець, одержання вовни, баранини, смушків, молока та їх переробки в умовах Тернопільської області) доценти кафедри технології виробництва, переробки і   стандартизації продукції тваринництва факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Шуплик В.В., і Тимофійшин І.І. минулого тижня здійснили профорієнтаційну роботу під час  свята «Дня села».

Щорічно у цей день у с. Шманьківці проходить обласний фестиваль мистецтв «Червона калина», приурочений дню народження видатного земляка Степана Чарнецького та 77-ій річниці створення Української Повстанської Армії. Степан Чарнецький (1881-1944) – поет, перекладач, журналіст, фейлетоніст, театрально-музичний критик, актор, режисер, громадський діяч, співавтор гімну Українських Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина...».

Основне дійство відбувалося на місцевому стадіоні. З концертною програмою завітали колективи Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського, Чортківського державного медичного коледжу, працівники районного комунального будинку культури імені Катерини Рубчакової, заклади культури району, гості свята – митці Теребовлянського вищого училища культури, вокальний чоловічий квартет «Акорд», народний самодіяльний фольклорний ансамбль «Жартівник» Мар`їнського будинку культури Донецької області, народного аматорського хору будинку культури села Настасів, народний артист України Степан Гіга, чоловічий вокальний квартет «Гетьман» (м. Київ). Під час фестивалю діяла також виставка-ярмарок умільців району, де можна було придбати їхні вироби. На фестиваль завітали педагогічні працівники та старшокласники ЗОШ 1-2 ступенів с. Товстеньке (директор – Качмарська Марія Богданівна), с. Шманьківці (директор – Гермак Богдана Олексіївна) та ЗОШ 1-3 ступенів с. Пробіжна (директор – Верля Ігор Зіновійович) Чортківського району.

Потенційні вступники отримали детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати у Подільському державному аграрно-технічному університеті, умови вступу до закладу вищої освіти, перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, активне дозвілля, можливість міжнародного стажування студентів, працевлаштування випускників. Майбутнім абітурієнтам, вчителям шкіл, підприємцям з навколишніх сіл було роздано інформаційні матеріали: буклети, листівки, календарики на 2020-2021 р.р.

Приємною та змістовною була також й зустріч на святі з успішним аграрником Тернопільщини, підприємцем, громадським діячем, меценатом, Заслуженим працівником сільського господарства України, директором агропромислового підприємства «Обрій» Чортківського району Данилишиним Степаном Григоровичем, випускником зооінженерного факультету Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту 1986 р. (зараз – факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету).

Прес-центр ПДАТУ