Профорієнтаційна робота із учнями сіл Маків і Шатава
Факультет ВМТТ
Неділя, 13 жовтня 2019, 23:47

11 жовтня 2019 року профорієнтаційну роботу із учнями Маківського і Шатавського навчально-виховних комплексів «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» здійснили професор, в.о. завідувача кафедри технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва Цвігун А.Т., доцент Пустова Н.В. і студентка магістратури (204-технології виробництва і переробки продукції тваринництва), член студентського самоврядування факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Козік І.В. Учнів 9-11 класів ознайомили зі спеціальностями у Подільському державному аграрно-технічному університеті та умовами вступу, можливостями отримання теоретичних і практичних навиків, у тому числі закордоном для отримання бажаної  професії. Майбутнім абітурієнтам було роздано матеріали зі спеціальностей, напрямків підготовки, вступу і діяльності ПДАТУ: буклети, листівки, газети, календарики на 2020-2021 р.р.

Із 28 учнів одинадцятих класів 10 із них (за результатами анкетування) обрали спеціальності за якими відбувається підготовка у Подільському аграрному закладі вищої освіти.

Прес-центр ПДАТУ