Подільський державний аграрно-технічний університет

Пам'яті Валерія Веніаміновича Бабаніна
Економічний факультет
Неділя, 13 жовтня 2019, 00:48

13 жовтня 2019 року виповнилося би 80 років з дня народження відомого в регіоні і в Україні вченого економіста-аграрника, кандидата економічних наук, доцента, декана економічного факультету (1978-1996р.), завідувача кафедри економіки підприємств (1996-2007р.), Валерія Веніаміновича Бабаніна. У зв'язку з цією подією, колективом економічного факультету та кафедрою економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було організовано  круглий стіл, присвячений цій даті.

Колеги та друзі, випускники факультету різних років, поділилися щирими спогадами про непересічну Людину. З особливою теплотою згадували Валерія Веніаміновича його колеги, на той час: проректор з навчальної роботи Тихонов М. М., декан агрономічного факультету Печенюк В.І., декан соціально-гуманітарного факультету Романюк В.Г., заступник декана Михайлова Л.М., перший проректор Дуганець В.І.

Валерій Веніамінович був яскравою особистістю як педагог, вчений та як різносторонньо обдарована людина. Поділилися гарними спогадами щодо свого декана та наставника його колишні студенти: декан економічного факультету, д.е.н., Місюк М.В.; завідувач кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем, д.е.н., Рудик В.К.; завідувач кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності д.е.н., Волощук К.Б.; доцент Добровольська Е.В. та лаборант Касап Н.В.

Учасники заходу відзначали неперевершені організаторські здібності, професійність та високу компетентність, людяність і щирість, порядність і вимогливість.

Світла пам'ять про  Бабаніна Валерія Веніаміновича назавжди збережеться у наших серцях.

Прес-центр ПДАТУ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду