Подільський державний аграрно-технічний університет

Профорієнтаційна робота Економічного факультету
Економічний факультет
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 15:47

11 жовтня делегація ПДАТУ в складі викладачів Інни Гоголь та Валентини Борковської, волонтера Корпусу Миру в Україні Кларка Хьюза та студентів університету провели профорієнтаційний захід серед школярів 10-11 класів ЗОШ м. Кам'янець-Подільський № 17.

Зустріч з нашими потенційними абітурієнтами розпочала Інна Гоголь із презентації міжнародних виробничих практик для студентів ПДАТУ підчас яких молодь університету навчаючись в Україні має можливість покращити свої професійні навики за фахом, взяти участь у міжкультурному обміні націй, подорожувати тощо.

Присутні студенти поділилися досвідом про міжнародне стажування в Нідерландах, Австралії та планами на майбутню виробничу практику  в США.

Запрошений волонтер зі штату Техас (США),  Кларк Хьюз, випускник університету Алабами за спеціальністю «Бізнес управління та облік»  розповів про переваги економічної освіти в аграрній сфері. Учні та волонтер жваво обговорювали досвід перебування американця в Україні. Панувала дружня та цікава атмосфера, де всі присутні спілкувалися англійською.

Валентина Борковська запросила всіх присутніх долучитися до щотижневих англомовних дискусійних засідань «English speaking club» ПДАТУ. Розповіла про спеціальності та факультети, що представлені на офіційних буклетах та сайті університету.

Наприкінці зустрічі серед учнів ЗОШ № 17 було проведено анкетування за результатами якого окремі школярі виявили бажання вступати до нашого університету.

Прес-центр ПДАТУ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду