Подільський державний аграрно-технічний університет

Студенти університету зустрілися із воїном АТО
Інженерно-технічний факультет
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 11:52

День захисника України святкують 14 жовтня у День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. В переддень цих свят, з метою військово-патріотичного виховання молоді, доцентом кафедри професійної освіти Васильєвою О.М. за сприяння деканату, була організована зустріч студентів інженерно-технічного факультету ПДАТУ з учасником АТО, військовослужбовцем 8 полку спеціального призначення з позивним «Магістр».

Запрошений гість в діалозі  із присутніми і на їх прохання  розповів на початку зустрічі про свій бойовий досвід, особливості військової служби та поділився цікавими історіями, що сталися  з ним та його побратимами в зоні бойових дій. Серед багатьох здобутків які він отримав під час проходження служби в ССО ЗСУ виділив вміння цінувати дружбу, обирати вірних товаришів та вміння цінувати життя. При цьому військовослужбовець «Магістр» зауважив, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому мислити та оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя.

Значну частину часу зустрічі було присвячено проведенню лекції-тренінгу з тактичної медицини. «Магістр» ознайомив студентів із сучасною амуніцією військовослужбовця, і, на прикладах, показав застосування  основних складових індивідуальної аптечки бійця та методику надання  першої домедичної допомоги постраждалим. Гість наголосив на важливості володіння такою методикою кожного громадянина держави. Адже невідкладні дії та організаційні заходи, спрямовані на збереження життя людини при наявній загрозі їй, що здійснюються на місці події особами, які не мають медичної освіти є дуже важливими, оскільки є рятівними.

Студенти охоче брали участь у заході, задавали різноманітні питання, що стосувалися специфіки військової служби загалом та особливостей службової діяльності військовослужбовців спецназу, цікавилися матеріальним та соціальним забезпеченням українського війська, психологічним настроєм наших воїнів (під час несення служби та під час відпочинку).
Учасник бойових дій у своїй відповіді завірив, що українське військо на сьогодні здатне гідно захистити незалежність України і дати достойну відсіч будь-якому противнику.

Наприкінці студенти висловили усім захисникам Вітчизни вдячність за героїзм і мужність, які вони сповна віддають задля щасливого майбутнього народу України, а також подякували  гостю за цікаво і продуктивно проведений захід.  Завершилася зустріч спільним фото.

Прес-центр ПДАТУ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду