Делегація Подільського державного аграрно-технічного університету прийняла участь в інавгурації нового навчального року у Державній вищій школі у Тарнові
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 15:52

Делегація Подільського державного аграрно-технічного університету (ректор Володимир Іванишин, проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Тарас Гуцол, заступник декана економічного факультету Олег Кучер), взяли участь в інавгурації нового навчального року у Державній вищій школі у Тарнові. Під час візиту делегація ознайомилась з матеріально-технічною базою навчального закладу. Також з 7 по 11 жовтня Гуцолом Т.Д. і Кучером О.В. для студентів польського навчального закладу були проведені лекції в рамках програми Еrasmus+.

Прес-центр ПДАТУ