Профорієнтаційна робота на Тернопільщині
Факультет ВМТТ
Четвер, 10 жовтня 2019, 08:31

Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. Основне завдання для старшокласників – правильно вибрати заклад вищої освіти і майбутню сферу діяльності. Вибір професії сьогодні все міцніше пов'язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці.

Черговий профорієнтаційний захід проведено із старшокласниками ЗОШ 1–3 ступенів смт Товсте Заліщицького району Тернопільської області (директор – Окопняк Марія Анатоліївна, класний керівник – Оробчук Зорислава Володимирівна). Учнівська молодь ознайомлена з умовами вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету, який у цьому році відзначив 100-річчя з дня заснування. Потенційні абітурієнти отримали детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати у Подільському державному аграрно-технічного університеті, перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, активне дозвілля, можливість міжнародного стажування студентів, працевлаштування випускників. Старшокласники дізналися також про окремих випускників ПДАТУ, які наразі успішно працюють в аграрному виробництві Заліщицького району Тернопільської області (С. Нашкольний, І. Тимчук, В. Гагалюк, В. Низовець та ін.).

Зустріч зі старшокласниками пройшла у теплій та довірливій атмосфері.

Доцент кафедри технології виробництва, переробки і стандартизації продукції тваринництва факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві
Тимофійшин І.І.