Зустріч студентів інженерно-технчного факультету з ветераном АТО
Інженерно-технічний факультет
Середа, 09 жовтня 2019, 16:47

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята:

• День святої Покрови Пречистої Богородиці
  • 74-а річниця створення Української повстанської армії (УПА) - 1942 р.
  • День Українського козацтва
  • День захисника України.

Вже традиційно, напередодні цих світлих свят, кафедра технічного сервісу та інженерного менеджменту організувала зустріч студентів 1-го курсу «Агроінженерія» з учасником бойових дій, нашим шановним співробітником  Підперигорою Анатолієм Володимировичем.

У цій приємній атмосфері Анатолій Володимирович поринув у спогади: як у 2015 році був призваний до лав Збройних Сил України в рамках 4-ї хвилі мобілізації. Розповів як проходила його підготовка на військовій кафедрі Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, а далі був направлений до діючих військ в Донецьку область замісником командира батареї по роботі з особовим складом. Відверто і щиро розповів про власний військовий досвід і нелегкі 16 місяців служби.

На завершення студенти висловили вдячність гостю за високий героїзм і мужність, а також подякували  за цікаву бесіду. Такі зустрічі є символічними в плані патріотичного виховання студентів.

Анатолій Володимирович був нагороджений медаллю «За оборону Маріуполя»,  нагрудним знаком «Ветеран війни – учасник бойових дій», медаллю «25 років Збройним Силам України» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Кафедра технічного сервісу та інженерного менеджменту хоче привітати свого колегу Анатолія Володимировича, який  віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua