Chip Taylor, власник ферми «YOUR FARM» - особливий гість «October English speaking club» ПДАТУ
Наукова і міжнародна діяльність
Понеділок, 07 жовтня 2019, 17:06

Традиційно в п'ятницю,  4 жовтня 2019 р. о 11.20 особливим гостем «English Speaking Club» став власник індивідуального фермерського господарства «YOUR FARM» американець Чіп Тейлор, що живе і працює в даний час в селі Залісці Дунаєвецького району.

Фермер розповів про організацію органічного вирощування сільськогосподарських культур з використанням агроволокна та особливості побудови тепличного господарства в Україні та на батьківщині Чіпа.

Присутні студенти та викладачі на англійській мові активно обговорювали ефективність вирощування окремих салатів (руколи, шпинату тощо). Особливий інтерес викликав сформований бізнес план щодо культури споживання мексиканської їжі в Україні та особливостей вирощування специфічних сортів томатів «Tomattilo» для виготовлення мексиканського соусу «Salsa».

Найбільш смачним, на думку нашого постійного гостя волонтера Корпусу Миру в Україні Кларка Х'юза, став соус із наступними інгредієнтами: tomatoes, apples, apricots, pumpkins, basil, peppers, onions, currant, cilantro, cumin, oregano, salt, vinegar, tomatillos, garlic, raspberry, corn, beans.

На запрошення Чіпа ознайомитися із особливостями органічного вирощування продукції рослинництва у проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Тетяни Білик виникла ідея щодо міжкафедрального виїзного семінару викладачів та студентів факультету агротехнологій і природокористування.

Після нетривалої перерви дискусію з учасниками «English Speaking Club» продовжив Кларк Х'юз. На відміну від професійної тематики  засідання «Agricultural English» американець говорив про жанри кіно, телешоу, мильні опери, акторів тощо. Учасники із цікавістю розповідали про особисті уподобання напередодні святкового вікенду. HAPPY TEACHER'S DAY TO EVERYONE!

Підготувала
В. Борковська