Конференція присвячена 100-річчю від дня народження Почесного професора Ю.Є.Очеретенка
Середа, 12 червня 2019, 08:00

11 червня 2019 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулася наукова конференція присвячена 100-річчю від дня народження Почесного професора Подільського державного аграрно-технічного університету - Очеретенка Юхима Єгоровича (01.05.1919-16.06.2013).

Зі вступним словом виступив доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної роботи Ясінецька Ірина Анатоліївна, яка зазначила, що Юхим Єгорович саме з тих людей, які стали надійним фундаментом створення та процвітання університету, за що ми завдячуємо та низько вклоняємося.

Виступ професора Анатолія Рудя був сконцентрований на основних віхах життєвого шляху та науково-педагогічній діяльності Почесного професора ПДАТУ, декан факультету агротехнологій і природокористування Валерій  Гаврилюк доповнив виступ про науково-педагогічну діяльність Юхима Єгоровича.

Зворушливо та щиро своїми спогадами про ювіляра  ділилися колеги, учні, друзі –  Бахмат М.І., Печенюк В.І., Цвігун А.Т., Підскоцька Н.К., Рихлівський І.П., Гораш О.С., Тимофійшин І.І., Роговик Л.Й. та багато ін.

Зі словами вдячності та подяки виступили дочки Тетяна і Людмила Очеретенко, також онучка Марина Анатоліївна Вуйченко.

Рудь А.В., Печенюк В.І. та Очеретенко Т.Ю. презентували книгу «Очеретенко Юхим Єгорович – фундатор Подільського державного аграрно-технічного університету». На завершення Анатолій Рудь подякував всім присутнім за такі теплі та щирі спогади, і, вшановуючи пам’ять професора обіцяв, що  Юхим Єгорович буде завжди у наших серцях та взірцем у професійності.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua