Відбувся Міжнародний ветеринарний форум лікарів ветеринарної медицини USAVA 2019
Факультет ВМТТ
Вівторок, 11 червня 2019, 20:56

З 6 по 8 червня у місті Ужгород проходив Міжнародний ветеринарний форум лікарів ветеринарної медицини USAVA 2019. У конгресі взяли участь канд. вет. наук Левицька Вікторія Андріївна, канд. вет наук Чухно Віталій Сергійович та аспіранти.

Протягом трьох днів 18 міжнародних спікерів з секцій дерматологія, хірургія, паразитологія, неврологія, візуальна діагностика, нефрологія, офтальмологія та ін. виступали з доповідями та проводили майстер-класи. На конгресі були представлені найсучасніші досягнення у ветеринарній медицині в Україні та світі. Усі знання та досвід, отримані протягом цих днів обов'язково буде передано студентам та колегам.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua