Зустріч випускників через 40 років
Понеділок, 10 червня 2019, 16:50

8 червня 2019 року в конференц-залі Снятинського коледжу відбулась зустріч випускників 1979 року, спеціальності «Механізація сільського господарства».

40 років – чималий відрізок часу, а він пролетів дуже швидко.

Історія коледжу – це його випускники, які працюють в аграрному секторі та інших галузях народного господарства України. Горді тим, що серед випускників цієї групи є заслужений економіст України, кандидат економічних наук Плугатор Роман Іванович, Харук Ігор Дмитрович – кандидат технічних наук, Василюк Ярослав Іванович – кандидат медичних наук.

Теплими словами зустрів випускників директор коледжу Іван Васильович Калитчук та їхній викладач Юрій Антонович Дяків.

І хоч куратор Делявський Михайло Корнилович не зміг прийти, відбулась хвилююча телефонна розмова, під час якої куратор передав усім вітання та свої найкращі побажання.

Від викладачів коледжу прозвучало музичне вітання у виконанні заступника директора навчально-виховної роботи Світлани Михайлівни Підгайної і завідувача навчально-методичного кабінету Галини Іллівни Вериги, від студентів виступила студентка групи ОМ-21 Басалига Діана.

Атмосфера була надзвичайно зворушливою, наповнена спогадами про юність, про навчання в технікумі, про викладачів.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua