Вівторок, 28 травня 2019, 08:00

Якщо ви бажаєте отримати якісну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Подільського державного аграрно-технічного університету!
Унікальна можливість отримати другу вищу економічну освіту не складаючи єдиного вступного іспиту з іноземної мови за технологією ЗНО. При вступі на навчання до магістратури Подільського державного аграрно-технічного університету осіб, які здобули освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за іншою спеціальністю, вступний іспит з іноземної мови може складатися в Університеті.
Здобути освітній ступінь магістра ви можете за наступними спеціальностями:

• 051 «Економіка»
  • 071 «Облік і оподаткування»
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • 073 «Менеджмент»
  • 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
  • 281 «Публічне управління та адміністрування»

Прийом заяв та документів проводиться з 17 по 25 червня. Вступний іспит з іноземної мови – 02 липня. Фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування – з 24 по 26 липня.
При вступі на навчання до магістратури осіб, які здобули лише освітній ступінь бакалавра, складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови за технологією ЗНО є обов’язковим.
Контактні особи:
Семенов Олександр Михайлович – відповідальний секретар Приймальної комісії (067 140 05 78)
Зеленський Андрій Вікторович – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії (097 726 44 67)