Свято «День Матері» на кафедрі обліку і оподаткування
Економічний факультет
Понеділок, 13 травня 2019, 22:20

Мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та людиною, яка є рідною для нас усіх.

Історія свята сягає корінням у початок XX століття. Ще у 1908 році молода американка Анна Джервіс, яка була родом із Філадельфії виступила з ініціативою започаткування свята Мами.

Хоча в Україні свято День матері святкують лише кілька десятків років, однак вшановують матір у нашій країні набагато довше.

11 травня 2019 року, напередодні офіційного свята, студенти спеціальності облік та оподаткування влаштували захід на економічному факультеті Подільського державного аграрно-технічного університету. На зустріч завітали молоді мами-студентки, які успішно продовжують навчання після народження малюків. Особливим наймолодшими гостем став маленький Матвійчик, якому в квітні виповнилося 3 місяці. Наша відмінниця навчання спеціальності 071 «Облік та оподаткування» 2 СТН курсу Людвіга Варфоломєєва поділилася як успішно справляється  з обов'язками  турботливої та ніжної мами, а також відповідальної студентки.

Загалом, на кафедрі обліку та оподаткування панувала особлива атмосфера, де викладачі та студенти ділилися своїми спогадами дитинства, обговорювали статус мами в сучасному суспільстві, згадали діток, які підростають без материнської уваги.  На перспективу заплановано відвідування  Кам'янець-Подільського обласного дитячого спеціалізованого будинку для дітей з неблагополучних сімей.

Прес-центр ПДАТУ