Тиждень циклової комісії обліку і оподаткування в Бучацькому коледжі
Понеділок, 15 квітня 2019, 23:22

З 8 по 12 квітня відбувся тиждень циклової комісії обліку і оподаткування під керівництвом завідуючого економіко-технологічного відділення Кушнірчука М.М. та голови циклової комісії Леськів І.В.

Протягом тижня циклової комісії проходили такі заходи:

9 квітня 2019 року в Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся круглий стіл на тему: «Трудовий договір та його припинення» - проводила викладач Дудка Н.З. із студентами групи М-21.

10 квітня 2019 року в Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся захист курсових робіт з дисципліни фінансовий облік. Проводила викладач Короленко Л.П. із студентами групи БО-31.

11 квітня 2019 року в Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбулася конференція на тему: «Перспективи розвитку децентралізації» за участю голови Трибухівської ОТГ Ковдрина О.Г., викладачів, студентів групи М-31. Проводила викладач Каліка Н.І.

12 квітня 2019 року в Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ відбувся захист курсових робіт з дисципліни» «Організація виробництва». Проводила викладач Іваськів М.І.

Прес-центр ПДАТУ