Традиційна зустріч ректора із студентським активом: відкритий діалог, відповіді на актуальні питання та окреслення нових перспективні напрямків діяльності університету
Понеділок, 15 квітня 2019, 17:03

Про академічну мобільності студентів та перспективні напрямки діяльності університету говорили 15 квітня на традиційній зустрічі активу Студентського Парламенту і профспілкового комітету із ректором університету – професором, Володимиром Васильовичем Іванишиним.

Формат відкритого діалогу допомагає не лише проінформувати студентів про останні новини університету, але й почути їх думку, отримати фідбеки та, на основі цього, коригувати роботу відповідних структурних підрозділів.

На засіданні також були присутні: проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Подільського державного аграрно-технічного університету Тарас Гуцол, помічник ректора Сергій Погребняк, голова профкому Світлана Ліщук та голова Студентського Парламенту Віка Лужняк.

Традиційно, обговорення розпочалося з відповідей Володимира Васильовича на питання студентів щодо навчального процессу, зокрема щодо можливості перехресного вступу майбутніх абітурієнтів. Серед інших питань, яких торкнулися під час спілкування – про проведення дистанційного навчання, про урочисті та святкові заходи протягом нового навчального семестру, про протидію корупції, про участь студентів у олімпіадах, та про підготовку до святкування 100-річного ювілею нашої Alma Mater.

Під час зустрічі Володимир Васильович передусім акцентував увагу присутніх на тісній співпраці ректорату та студентства, толерантності взаємовідносин між викладачами і студентами, що у свою чергу сприятиме розвитку університету. Він також закликав молодих людей з усією серйозністю та відповідальністю поставитися до викликів сьогодення.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua