100 років карного розшуку України
Понеділок, 15 квітня 2019, 21:46

15 квітня 1919 року було створено відділення судово-кримінального розшуку і закріплена його правова база. Сто років потому своє професійне свято відзначають люди, які надають відсіч злочинному світу. Їх головна зброя – розум, а ризик є частиною життя.

Співробітник карного розшуку – одна з найбільш почесних і легендарних поліцейських професій. Це щоденна, повна небезпеки праця. Словом, це спосіб життя.

У зв'язку з цим 15 квітня 2019 року викладачами кафедри теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін навчально-наукового інституту дистанційної освіти Боднар А.М. та Колосюк І.А. було організовано зустріч з лейтенантом поліції Семіряковою Роксоланою Михайлівною (інспектор ювенальної превенції Кам'янець-Подільський ВП), яка ознайомила студентів та викладачів Подільського державного аграрно-технічного університету з поняттям та службою карного розшуку України. Розповіла про те, що ця служба не прощає легкодухості і дилетантство, вимагає залізної волі і найвищого професіоналізму. Тому в розшуку працюють люди, по-справжньому віддані своїй справі, їхня оперативна служба постійно пов'язана з ризиком і самовідданістю.

Студенти активно брали участь в обговорені кримінальних і адміністративних правопорушень та зрозуміли, що ця робота є абсолютно необхідною простим громадянам, які можуть постраждати від дій злочинців.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua