Туристичними шляхами міста
Субота, 13 квітня 2019, 10:42

У рамках завершення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Економіка сільського господарства та АПК", який проходив у Подільському державному аграрно-технічному університеті, викладачі нашого університету (к.і.н. Нестеренко В.А., к.е.н. Дранус В.В. та к.е.н. Печенюк А.П.) провели для учасників конкурсу екскурсію туристичними шляхами міста. Поважні гості, члени журі та студенти, які прибули з різних регіонів держави, проявили значний інтерес до історії нашого краю. Учасники конкурсу отримали позитивні туристичні враження від екскурсійної програми та від наукового заходу загалом.

Колектив економічного факультету щиро вітає переможців та радо зустрічатиме колег і молодих науковців у стінах нашого університету.

Прес-центр ПДАТУ