Нові перемоги Українського рукопашу «Спас»
П'ятниця, 12 квітня 2019, 21:03

Нові перемоги здобула секція Українського рукопашу «Спас» Подільського державного аграрно-технічного університету.

5-7 квітня 2019 р. у місті Черкаси відбувся Чемпіонат України з Українського Рукопашу «Спас», де боролися за першість 200 кращих бійців зі всієї України. Ігор Заїчко – учень секції та багаторазовий чемпіон змагань Хмельницької обласної федерації «Спас» здобув чисту перемогу у всіх боях, ставши чемпіоном України у віковій категорії 15-16 років (вагова категорія 75+). Усі бої закінчилися достроковою перемогою нашого бійся над опонентами. За результативну працю Ігор отримав звання - Кандидата в Майстри Спорту.

Одразу ж після завершення протиборств Ігоря запросили стати членом збірної України з Панкратіону, щоб гідно представити Україну на Чемпіонаті Світу.

Наразі відбуваються активні тренування та підготовка до наступних змагань. Юрій Яценюк та Андрій Гадай щодня тренують нашого переможця, шукаючи усі можливості, щоб і надалі боєць здобував нові перемоги.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua