Презентація програм академічного обміну для студентів ПДАТУ
Середа, 10 квітня 2019, 16:13

9 квітня 2019 року відділ міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування Подільського державного аграрно-технічного університету організував чергову презентацію та співбесіду зі студентами.

Студентам нашого університету було запропоновано взяти участь у міжнародних програмах практики й стажування в аграрних підприємствах Європи, США, Австралії та Нової Зеландії, а також у нових программах академічного обміну на фермерських підприємствах Великої Британії та Австрії.

У презентації Максима Ніканова були детально описані та візуально представлені умови та можливості щодо проходження практики і стажування у розрізі кожної іноземної країни. Студенти були надзвичайно зацікавлені широким спектром пропозицій практичної підготовки за кордоном.

Наступні співбесіди для студентів, які бажають пройти закордонне стажування та практику плануємо  організовати у травні та вересні 2019 року.

За детальною інформацією звертатись: кабінет №30 (головний корпус) та за телефоном 0676612723 Гоголь Інна Анатоліївна.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua