Семінар, присвячений 80-й річниці від дня народження Івана Івановича Мальченка
100-річчя університету
Середа, 10 квітня 2019, 08:00

8 квітня 2019 року на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування відбувся семінар, присвячений 80-й річниці від дня  народження Івана Івановича Мальченка – кандидата економічних наук, доцента, Заслуженого працівника сільського господарства України, академіка Української академії національного прогресу.

Свій трудовий шлях Іван Іванович розпочав у 1961 році  агрономом – організатором територіального виробничого управління.

З 1963-1966 рр. – голова колгоспу ім. Щорса с. Супруньківці Кам'янець-Подільського району;

1966-1975 рр. -  головний агроном, начальник Кам'янець-Подільського районного управління сільського господарства.

1975-1981 рр. – директор радгоспу "Кам'янець-Подільський";

1981-1982 рр. – генеральний директор Хмельницького агропромислового об'єднання консервної промисловості;

1982-1985 рр. – директор Кам'янець-Подільського радгосп – технікуму;

1985-1988 рр. – керівні посади в органах державного управління Кам'янець-Подільського району;

1988-29.11.2002 р.- кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри менеджменту і маркетингу Подільської державної аграрно-технічної академії.

Іван Іванович з перших днів включився в роботу зі студентами, охоче брався за нову, незнайому йому справу, не боявся труднощів. Одним з перших викладав такі дисципліни як "Маркетинг" і "Менеджмент". Підготував до друку підручники "Менеджмент для всіх" та "Основні аспекти маркетингової діяльності в АПК", а також цілу низку методичних вказівок та наукових статей.

Він спішив жити, творити, допомагати – це і було суттю його життя. Його колеги, друзі, рідні видали книгу спогадів "Мальченко" про мудрого керівника, талановитого організатора сільськогосподарського виробництва, вченого і політика, невтомного працелюба.

Учасники семінару згадували про Івана Івановича, який, без перебільшення, став цілою епохою в історії розвитку аграрного сектору Хмельниччини та нашого університету.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua