Дослідження хвороб рибопосадкового матеріалу у репродукторі СФГ «СИЛА»
Факультет ВМТТ
Середа, 10 квітня 2019, 17:06

Здобувачі вищої освіти факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві спеціальності 211- Ветеринарна медицина: Тарабузан О., Тиш В., Костюк О., Митофір В. під керівництвом завідувача кафедри ТВППТ доктора с-г наук, професора Приліпко Т.М., кандидата с-г наук, асистента Косташа В.Б., брали участь у виконанні  одного із розділів наукової тематики кафедри – дослідження рибопосадкового матеріалу на хвороби: краснуха (аеромоноз коропа), запалення плавального міхура, бранхіомікоз, кокцидіози, костіоз (іхтіободоз), триходінози, хілодонельоз, крустацеози (аргульоз, ергазільоз, лернеоз, синергазільоз), цестодози (ботріоцефальоз, кавіоз, каріофільоз), крустацеози (аргульоз, ергазільоз, лернеоз, синергазільоз), моногеноїдози (дактілогіроз, гіродактильоз, нітшіоз), опісторхоз, філометроїдо в філії кафедри  на виробництві - СФГ «СИЛА», Хмельницької області Ярмолинецького району с. Баранівка (згідно договору №2/2018 від 3 січня 2018 року).

Результати дослідження опрацьовуються і будуть висвітлені у наукових конференціях.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua