Жіноча команда ПДАТУ «ДЗД» пройшла у фінал Подільської ліги гумору!
Середа, 10 квітня 2019, 08:00

9 квітня 2019 р. у міському будинку культури відбувся півфінал Подільської ліги гумору. За вихід у фінал змагалися п'ять команд: «Стоп-кадр» з м. Берегомета, «Збірна молодих» м. Вінниця, та Кам'янецькі команди - «4 на 4», «7-біт», «Фокс-ПП», «Ратунда», «StarHouse», та наша жіноча збірна «Давай залишимось друзями» або «ДЗД» (ПДАТУ).

Команди підготували найсоковитіші жарти на найактуальніші теми та, разом із тренерами (членами журі), жартували про студентське життя та «довгоочікувану» сесію, перше кохання та сімейні стосунки, наше чудове місто та, звичайно, про політику. Наші дівчата попали в батл, проте зуміли вибороти собі місце у фіналі! З чим ми їх і вітаємо!

Команда «ДЗД» дякує за постійну підтримку ректору університету Володимиру Васильовичу Іванишину, відділу з виховної роботи Подільського державного аграрно-технічного університету, збірній команді ПДАТУ «Аграрвард» та усім своїм вболівальникам!

Інформацію підготувала
Світлана Ліщук