Інженерно-технічний факультет
П'ятниця, 15 березня 2019, 08:37

Відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів та спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» у Подільському державному аграрно-технічному університеті, в період з 12 по 14 березня 2019 року на інженерно-технічному факультеті була проведена акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

До експертної комісії увійшли: Бахмат Наталія Валеріївна - професор кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор, голова комісії; Бандура Валентина Миколаївна -професор кафедри процесів та обладнання переробних та харчових виробництв імені професора П.С. Берника Вінницького національного аграрного університету, кандидат технічних наук, професор.

Під час перевірки експерти ознайомилися з роботою кафедри професійної освіти, викладацьким складом, студентами, матеріально-технічною базою, методичним забезпеченням навчального процесу.

Було проведено комплексні контрольні роботи з перевірки залишкових знань. За результатами роботи комісія сформувала експертні висновки та порівняльні таблиці дотримання вимог забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти.

Прес-центр ПДАТУ