Лікар лікує людей, а ветеринар – усе людство
ННІ підвищення кваліфікації та перепідготовки
Четвер, 14 березня 2019, 12:35

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. З цією метою на кафедрі фізики і загальнотехнічних дисциплін 13 березня 2019р проведено зустріч з студентами Кам’янець-Подільського медичного училища. Головним завданням даної роботи є надання практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху. Під час спілкування студенти отримали детальну інформацію про спеціальність «Ветеринарна медицина» за якою можуть продовжити навчання після закінчення медичного училища. Студенти мали можливість ознайомитися і з іншими спеціальностями  за якими ведеться підготовка фахівців у Подільському державному аграрно-технічному університеті та про правила вступу; особливості та переваги навчання студентів у Подільському державному аграрно-технічному університеті, а саме: участь у міжнародних наукових і навчальних програмах, практиках та можливості реалізації своїх творчих і спортивних здібностей.

Прес-центр ПДАТУ