Факультет ВМТТ
Неділя, 03 березня 2019, 23:22

Профорієнтаційна робота кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби є однією із пріоритетних з міркувань залучення на навчання майбутніх абітурієнтів до Подільського державного аграрно-технічного університету.

Доцентом кафедри Слюсар Надією Василівною проведено черговий профорієнтаційний захід серед ліцеїстів випускних класів 32-ої та 33-ої груп (класні керівники Довбуш В.М. і Новаковська В.С.) Кам'янець-Подільського ліцею.

Директор ліцею Ковальська Тамара Григорівна та вчителі люб'язно посприяли здійсненню даного заходу серед випускників. Вчитель англійської мови Піщук Н.А. зазначила, що сьогодні є актуальним питанням вивчення та вільне володіння іноземною мовою не залежно від того, за якою спеціальністю навчатись.

Учні із надзвичайним захопленням знайомилися із мультимедійною презентацією про університет, факультети і кафедру зокрема. З особливою цікавістю ліцеїсти хіміко–біологічного напряму підготовки розглядали слайди із представленими епізодами лікування та профілактики хвороб у тварин.

Під час заходу майбутнім абітурієнтам було надано повну й достовірну інформацію про вищий заклад освіти, спеціальності, зокрема, про факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, матеріально-технічне забезпечення та цікаві пригоди, які можуть виникати у лікувальній практиці лікаря ветеринарної медицини, про організацію освітнього процесу та дозвілля, тощо.

Слюсар Н.В. презентувала школярам власні навчальні посібники та посібники викладачів факультету ветеринарної медицини і ТТ, адже їх наявність є свідченням фаховості викладацького складу кафедри і факультету. Учням ліцею було надано інформаційні буклети із експрес-інформацією про порядок вступу і переваги, які отримують студенти нашого вишу. Дані буклети  допоможуть детальніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до університету та отримати контактні дані приймальної комісії.

Зустріч із керівництвом ліцею та ліцеїстами, потенційними абітурієнтами, була змістовною, дискусійною і цікавою для всіх. Деякі учні виявили зацікавленість і заявили про своє бажання навчатись у ПДАТУ.

Прес-центр ПДАТУ
press@pdatu.edu.ua