Запрошення на конференцію «Книги і бібліотеки в глобалізованому світі»
Понеділок, 18 лютого 2019, 20:53

Інформаційний лист

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Книги і бібліотеки в глобалізованому світі»

(До 100-річчя заснування наукової бібліотеки ПДАТУ)

25-26 квітня 2019 року

Шановні колеги!

Наукова бібліотека Подільського державного аграрно-технічного університету запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Книги і бібліотеки в глобалізованому світі», яка відбудеться 25-26 квітня 2019 року за адресою: м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 13

Організатори конференції:

• Наукова бібліотека Подільського державного аграрно-технічного університету
  • Наукова бібліотека Хмельницького національного університету

Напрями роботи конференції:

• Історія становлення та розвитку бібліотек України
  • Фонди бібліотек: традиційні та електроні ресурси, комплектування, використання
  • Традиційні та інноваційні методи бібліотечної діяльності
  • Стратегічне управління: сучасні підходи та інструменти
  • Бібліотечне краєзнавство
  • Культурно-просвітницька робота бібліотеки закладу вищої освіти
  • Співробітництво та корпоративна діяльність бібліотек
  • Професійний розвиток
  • Використання наукометричних баз даних у діяльності бібліотек закладів вищої освіти

Форми участі у конференції:

• Очна з публікацією у електронному збірнику за підсумками конференції.
  • Заочна з публікацією у електронному збірнику за підсумками конференції.
  • Очна без публікації.

Для участі у конференції необхідно надіслати на електронну адресу бібліотеки  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду такі матеріали:

• Текст оформлених, відповідно до вимог, доповідей (повідомлень) до 25 березня 2019 року (додаток 1).
  • Заявку на участь у конференції до 1 квітня 2018 року (додаток 2).
  • Реєстраційний внесок – 50 грн. сплачується на місці (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення заходу, у т.ч. видання програми форуму, друк сертифікатів учасників, технічну підтримку заходу тощо).

Витрати, пов'язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються за рахунок сторони, що відряджає.

Координатори конференції:

Михайлик Артур Олександрович, директор наукової бібліотеки Подільського державного аграрно-технічного університету, кандидат історичних наук, доцент, тел.: 0974452008

Мацей Оксана Олександрівна, заступник директора наукової бібліотеки Хмельницького національного університету, тел.: 0960474217

Богачик Ольга Вікторівна, провідний бібліотекар наукової бібліотеки Подільського державного аграрно-технічного університету, тел.: 0974953540.