Відбулося позачергове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету
Понеділок, 11 лютого 2019, 18:43

11 лютого 2019 року відбулося позачергове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету.

Ректор університету, професор Володимир Васильович Іванишин розпочав роботу вченої ради зі скорботної хвилини, вшанування пам'яті наукових співробітників, які відійшли у вічність – Івана Йосиповича Гордійчука та Івана Миколайовича Ковтуника.

Далі Володимир Васильович привітав усіх присутніх співробітниць із Днем жінок і дівчат у науці.

Після цього ректор виконав почесну місію, вручивши вченому секретарю Печенюку Василю Івановичу відомчу нагороду Міністерства освіти і науки України – нагрудний знак «За наукові та освітні досягнення» та подякував за багаторічну, сумлінну працю.

Під час роботи вченої ради також вручено атестат про присвоєння вченого звання доцента кафедри «Геодезії та землеустрою» Потапському Ю.В., а також вручено диплом кандидата економічних наук Горіховському М.В. та диплом кандидата сільськогосподарських наук Калінчуку Р.В.

Після урочистостей вчена рада почала працювати згідно порядку денного, заслухавши «Звіт про роботу Новоушицького коледжу з 11 грудня 2018р. по 11 лютого 2019 року» в.о. директора Новоушицького коледжу Івасик Мирослави Володимирівни.

Прес-центр ПДАТУ