Середа, 06 лютого 2019, 09:06

ГОРДІЙЧУК
Іван Йосипович

(17.07.1961 – 05.02.2019)

Іван Йосипович ГОРДІЙЧУК народився 17 липня 1961 року в с.Окопи Борщівського  району Тернопільської області.

У 1985 році закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства і отримав кваліфікацію інженера-електрика.

Трудову діяльність розпочав у вересні 1985 року в колгоспі ім.Дзержинського, с.Томашівка Дунаєвецького району Хмельницької області інженером-електриком, де працював до 1991 року на посадах головного енергетика господарства та заступника голови колгоспу.

У 1991 році прийнятий на роботу в Кам'янець-Подільський радгосп-технікум на посаду викладача електротехнічних дисциплін.

З 2003 року перейшов на роботу в Подільську державну аграрно-технічну академію на посаду доцента кафедри енергетики сільськогосподарського виробництва. У 2015 році переведений на посаду професора цієї ж кафедри.

Пам'ятаючи свого колегу, згадуємо його як фахівця своєї справи, високопорядну, справедливу, наполегливу та працьовиту людину і талановиту творчу особистість.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Івана Йосиповича.

Пам'ять про Івана Йосиповича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав.

ВІЧНА ЙОМУ ПАМ'ЯТЬ!
Прощання з покійним 07 лютого 2019 року о 12-00 год
с.Збруч Кам'янець-Подільського району

Ректорат, профком, колеги, Рада ветеранів університету