Конференція трудового колективу університету
П'ятниця, 11 січня 2019, 20:28

У актовій залі Подільського державного аграрно-технічного університету 11 січня 2019 року відбулася Конференція трудового колективу, яка згідно зі статтею 39 Закону України «Про вищу освіту» є вищим колегіальним органом громадського самоврядування.

До початку роботи конференції зареєструвалося 167 делегати зі 198.

Відкрила засідання голова первинної профспілкової організації університету Світлана Ліщук.

До початку роботи Конференції було обрано робочу президію спільного засідання у складі ректора університету – професора Володимира Іванишина, професора Анатолія Рудя і голови первинної профспілкової організації Світлани Ліщук.

З першого питання порядку денного з доповіддю про звіт університету та оцінки діяльності за 2018 рік, виступив ректор, професор Володимир Іванишин

Другим на порядку денному було про підготовку до відзначення 100-річчя із часу заснування університету. Доповідав з даного питання ректор, професор Володимир Іванишин.

Шляхом відкритого голосування одноголосно затвердили звіт ректора щодо роботи університету та оцінки діяльності за 2018 рік.

Прес-центр ПДАТУ