З Новим Роком та Різдвом Христовим!
П'ятниця, 04 січня 2019, 11:29

У новорічні дні Нового 2019 року Кам'янець-Подільська міська організація ветеранів підсумувала волонтерську роботу первинних ветеранських організацій. Робота ветеранської організації нашого університету визнана однією з кращих. Ветерани-волонтери Олександра Романівна Авраменко і Валерій Петрович Кріль відзначені подяками, які вручив голова міської організації ветеранів, полковник у відставці Леонтій Інокентійович Рогаль.

Постійну увагу ветеранам університету приділяє ректор, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Васильович Іванишин. Щорічно виділяються кошти для новорічних подарунків ветеранам, які уже не працюють. Подарунки та вітальні листівки ветеранам передають активісти-волонтери, яких зорганізовує Ольга Петрівна Прокопова.

Голова ради ветеранів ПДАТУ,
професор А.В. Рудь