Благодійна акція до Дня Святого Миколая
100 подій до 100 років
П'ятниця, 21 грудня 2018, 08:49

20 грудня 2018 року в рамках проведення заходів до 100-річчя Подільського державного аграрно-технічного університету співробітниками кафедри інфекційних та інвазійних хвороб була проведена благодійна акція до Дня Святого Миколая.

Минуло вже 10 років як в приміщенні благодійної організації  «Caritas», що знаходиться в Старому місті, функціонує майстерня « Гірчичне зерно» для осіб з особливими потребами. У цей день на їхнє зібрання і завітала кафедра з привітаннями і новорічними подаруночками.  Співробітники університету організували невеликий святковий стіл, спілкування пройшло в надзвичайно теплій і доброзичливій атмосфері. Учасники зібрання займаються в майстерні різними видами творчості: гончарною справою, бісероплетінням, різноманітними поробками, у тому числі й з підручних матеріалів, у техніці «декупаж». Гостям були продемонстровані їхні вироби, які презентуються на різних виставках, ярмарках і користуються попитом не лише в Україні, а й за кордоном. На завершення прозвучали щирі зворушливі слова подяки і побажання подальших подібних зустрічей, після яких на серці стає тепліше й хочеться просто творити добро.

Прес-центр ПДАТУ