Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства внутрішньої патології та хірургії
Факультет ВМТТ
Четвер, 20 грудня 2018, 20:41

18 грудня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії М.М. Желавський, С.П. Керничний відвідали Кам'янець - Подільську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 5 із профорієнтаційною метою, де зустрілись з учнями 11 класу.

Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо освітньої діяльності факультетів та коледжів, які входять до складу Подільського ДАТУ. Під час зустрічі викладачі кафедри роз'яснили випускникам школи особливості вступної кампанії 2019 року, вручили друковані матеріали, що містять перелік спеціальностей за якими можна одержати освіту у нашому університеті.

Прес-центр ПДАТУ