Зустріч студентів Коледжу ПДАТУ з воїнами АТО «Тобі, солдате, доземно уклонюсь!»
100-річчя університету
Субота, 15 грудня 2018, 09:03

З метою формування патріотичного виховання та знайомства із справжніми  героями України у Коледжі ПДАТУ відбулася зворушлива зустріч студентів з воїнами АТО.

На захід були запрошені старший інструктор Загону розмінування старший сержант Сікора Є.В., інструктор відділення водолазної підготовки Загону водолазної підготовки старший лейтенант Мілаєнко С.В. та старший сапер Загону розмінування 3-го відділення розмінування, старший солдат Трасковський Г.А. Кам'янець-Подільського військового гарнізону; старший сержант-інструктор циклової комісії із загальноосвітніх дисциплін Байдуков Ю.Ю. та прапорщик Сталкевич В.Т. 201-го навчального  центру ГУОЗ.

На захід також були запрошені поети клубу «Джерела душі»: Дорошенко Тетяна; Дрезналь Людмила; Мошталер Людмила; Гаврилова Марія; поетеса клубу «Ліра», викладач Коледжу ПДАТУ відділення «Право» Руснак Л.В.

Такі зустрічі допомагають студентам на прикладі воїнів АТО навчитися шанобливому ставленню до Батьківщини, а також зрозуміти, що Україна єдина, неподільна і миролюбна держава та відчути гордість за наших захисників Вітчизни.