Участь в обласних навчаннях
Факультет ВМТТ
П'ятниця, 14 грудня 2018, 08:38

З 03 по 14 грудня 2018 року на базі санаторію «Перлина Поділля» смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області проводяться обласні навчання з питань підвищення ефективності агропромислового комплексу Хмельницької області та раціонального використання природних ресурсів.

На запрошення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації взяли участь у навчаннях викладачі факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету.

12 грудня з доповідями на теми: «Заходи щодо підвищення заплідненості маточного поголів'я та запобігання яловості та безпліддя», «Профілактика та лікування гінекологічних захворювань великої рогатої худоби» та «Патології в післяродовий період. Післяродовий парез, профілактика та лікування» виступив старший викладач Мізик В.П. та з доповіддю на тему: «Принципи формування високопродуктивного молочного стада» виступив доцент Димчук А.В.

Доповіді супроводжувалися значною кількістю запитань та жвавим обговоренням. Особливо багато ставили питань, що стосувалися профілактики та лікування гінекологічних захворювань великої рогатої худоби. Лікарі ветеринарної медицини та зоотехніки отримали корисну інформацію, яку зможуть використати на виробництві для формування здорового високопродуктивного стада.

Прес-центр ПДАТУ