Подільський державний аграрно-технічний університет

Відбувся перший відкритий Кубок міста з Українського Рукопашу «Спас»
Новини
Четвер, 13 грудня 2018, 08:00

11-12 грудня у Подільському державному аграрно-технічному університеті  проходив перший відкритий Кубок міста з Українського Рукопашу "Спас".  Заявлено було більше сотні учасників, які представляли свої навчальні заклади. Головною нагородою був Кубок міста, який виборола команда за перше місце в розділі «Лава на Лаву». А також кубок Ректора університету ПДАТУ, яку здобула команда за найбільшу кількість перемог. Всього на змаганнях боролись чотири навчальні заклади, а саме:

  • Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  • Коледж ПДАТУ;
  • ДНЗ "Подільський центр ПТО";
  • ПДАТУ

Після відкриття та привітання учасників розпочались змагання в розділах «Лава на Лаву», «Штовхач», «боротьба на Поясах».

У фінал змагань в усіх категоріях, де продемонстрували запеклу боротьбу та неочікувані перемоги пройшов військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, ДНЗ "Подільський центр ПТО" та Коледж ПДАТУ. Щойно закінчились бої, як усі учасники мали змогу поспілкуватися та познайомитися між собою. І найочікуваніша частина змагань - нагородження, на якому всі отримали свої відзнаки, та найбільш всі очікували: хто візьме Кубки?!

Після невеличкого показового виступу, від імені ректора університету, професора Володимира Іванишина виступив проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Тарас Гуцол, а далі - оголошення результатів.

Кубок міста в розділі «Лава на Лаву» отримав - військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Кубок Ректора університету, в сумі перемог, виборов - військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Прес-центр ПДАТУ