Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства внутрішньої патології та хірургії
Факультет ВМТТ
Неділя, 09 грудня 2018, 00:41

5 грудня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії В.В. Горюк, С.П. Керничний відвідали Кам'янець-Подільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6 із профорієнтаційною метою, де зустрілись з учнями 9?11 класів.

Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо освітньої діяльності факультетів та коледжів, які входять до складу Подільського державного аграрно-технічного університету. Під час зустрічі викладачі кафедри роз'яснили випускникам школи особливості вступної кампанії 2019 року, вручили друковані матеріали, що містять перелік спеціальностей за якими можна одержати освіту у нашому університеті.

Співробітники кафедри дякують за організовану зустріч педагогічному колективу Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, в особі директора ? Остафійчук Тетяни Володимирівни та заступнику директора з виховної роботи Тихоновій Наталії Іванівні.

Прес-центр ПДАТУ