Профорієнтаційна робота
Факультет ВМТТ
Вівторок, 04 грудня 2018, 21:20

3 грудня 2018 року на факультеті ветеринарної медицини та технологій у тваринництві проведено профорієнтаційну роботу, співробітниками кафедри мікробіології, фармакології та гігієни тварин було організовано зустріч із старшокласниками Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. Із вступним словом перед запрошеними виступив декан факультету Цвігун О.А. розповів про важливість професій лікаря ветеринарної медицини та біотехнолога в суспільстві.

Викладачі університету ознайомили учнів із факультетами та спеціальностями вищого навчального закладу, а також правилами вступу. Для кращого сприйняття інформації було проведено екскурсії навчальними лабораторіями та клінікою. Учні також відвідали музеї патологічної анатомії, анатомії та зоології, де  з цікавістю познайомились з музейними експонатами.

Крім того, учні цікавилися вступними екзаменами та порядком їх проведення, а також спеціальностями і робочими професіями, які можна отримати додатково. Зустріч пройшла жваво та невимушено.

Прес-центр ПДАТУ