Профорієнтаційна робота кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва
Факультет ВМТТ
Вівторок, 04 грудня 2018, 08:14

29 листопада та 3 грудня 2018 року викладачі кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Димчук А.В., Гончар В.І., Шутяк О.В. та Ільницька О.Ю. проводили профорієнтаційну роботу у Кам'янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ та у Довжоцькому НВК «ЗОШ I-III ступенів, колегіум».

Студенти коледжу та учні школи отримали інформацію про переваги навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті, умови вступу на бюджетній основі за результатами ЗНО та на базі ОКР «Молодший спеціаліст», особливості навчання абітурієнтів на підготовчих курсах в університеті, стипендіальне забезпечення, практичну підготовку у провідних установах і підприємствах аграрної галузі України та за кордоном, а також участь у спільних програмах українських та зарубіжних закладів вищої освіти з метою отримання подвійних дипломів.

Прес-центр ПДАТУ