Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»!
Факультет ВМТТ
Понеділок, 03 грудня 2018, 23:05

3 грудня 2018 року на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».

Компетентне журі запропонувало учасникам олімпіади теоретичний іспит і практичні дослідження з основних клінічних дисциплін: "Внутрішні хвороби тварин", "Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення", "Епізоотологія та інфекційні хвороби", "Ветеринарно-санітарна експертиза", "Паталогічна анатомія та розтин", "Паразитологія та інвазійні хвороби" та "Оперативна, загальна і спеціальна хірургія".

Для об'єктивності оцінювання письмові роботи кодувалися, а відповіді ретельно аналізувалися викладачами профільних дисциплін.

Студенти продемонстрували ґрунтовну теоретичну обізнаність та практичну підготовку. За результатами оцінки комісії  було визначено кращих студентів, які будуть приймати участь в ІІ етапі олімпіади. На засіданні Вченої ради факультету студентам буде вручено відповідні відзнаки.

Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Прес-центр ПДАТУ