Курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з іноземної мови для магістрів економічних спеціальностей
ННІ підвищення кваліфікації та перепідготовки

Подільський державний аграрно-технічний університет оголошує набір слухачів на курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з іноземної мови (англійської, німецької, французької) для вступу на навчання за освітнім ступенем «магістр» на спеціальності: 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 074 «Публічне управління та адміністрування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Термін проведення курсів: грудень 2018 року, березень-квітень 2019 року.
Заявки для реєстрації на курси (згідно додатку Б) приймаються до 30 листопада 2018 року за електронною адресою: nnipkp@ukr.net.

Для більш повної та детальної інформації звертайтеся за номером телефону: (097) 325-49-10.

Реєстраційна заява