Форум - 2018

2 листопада 2018 року Подільський державний аграрно-технічний університет уже вчетверте радо вітав у своїх стінах обдарованих креативних студентів усіх навчальних закладів України на відкритому фестивалі-конкурсі «Агроуніфест-2018».

Під патронатом ректора університету доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Іванишина фейєричне творче змагання відбулося з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу України, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуального і творчого обдарування молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

2018-2019 навчальний рік для Подільського державного аграрно-технічного університету є ювілейним, а тому й фестиваль відбувався по-особливому. Цього року до аграрного вишу завітали почесні гості: ректор, проректори, викладачі, студенти із Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова (м.Київ) та творчий колектив із м. Новий Сонч (Польща).

Загалом цей день був насичений різноплановими подіями:

• презентування продуктової ярмарки за цінами виробника;
  • проведення власне «Агроуніфесту-2018»;
  • проведення круглого столу з питань студентського самоврядування (за участю студентів ПДАТУ та студентів НПУ);
  • проведення Міжнародного науково-практичного форуму «Світовий досвід у галузі бджільництва та перспективи розвитку в Україні», на якій виступив найвідоміший у світі пасічник з Німеччини Йоханн Ван ден Бонгард із темою «Порода бджіл Бакфаст: перспективи розведення і використання в Україні».

Спонсорами фестивалю виступили торгова марка «Український кристал», «МОYO.UA», ректорат Подільського державного аграрно-технічного університету, первинна профспілкова організація ПДАТУ.

Креативних та обдарованих конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі: Вадим Савчук – заступник міського голови, Анастасія Матковська - керівник народної студії образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості,  Олексій Шеремета - заступник директора районного центру культури і мистецтв «Розмай», режисер, Олеся Королюк - директор Кам'янець - Подільської Міської дитячої школи мистецтв, керівник Народного театру Української пісні «Петридава» Міського будинку культури,  Денис Гаврилюк -  викладач хореографічних дисциплін Кам'янець - Подільської Міської дитячої школи мистецтв, Керівник студії сучасного танцю «EGO»

Протягом дня творчий фест переріс у масштабний захід, де учасники спробували себе у різних жанрах: «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Театральне мистецтво».

Гран-прі конкурсу-фестивалю отримав мистецький колектив коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Запальні та експансивні хореографічні постановки, фанатичні вокальні виступи, пломенисті театральні інсценівки із невимовно піднесеною атмосферою презентування – таким увійде в історію життя Подільського державного аграрно-технічного університету відкритий творчий фестиваль «Агроуніфест-2018».

Переможці продемонстрували всю свою досконалість, професіоналізм, за що і отримали найвищі бали від суддів! Усі навчальні заклади та учасники були нагородженні подяками, грамотами та цінними подарунками.

Прес-центр ПДАТУ